Par mums

"Veselīgi pilsoņi ir vieslielākā vērtība, kāda var būt jebkurā valstī." /Vinstons Čērčils/

Bērniem un jauniešiem ir dabiska vēlme atrasties kustībā. Ja kopš bērna kājas cilvēks nodarbojas ar sportiskām aktivitātēm, tad arī pieaugot šis ieradums var tikai nostiprināties. Fiziskas aktivitātes sākot no pirmsskolas vecuma, bērniem palīdz veidot un nostiprināt dažādas rakstura īpašības, kā piemēram, prieku un labsajūtu, pašpietiekamību un cīņas sparu, vienlaikus attīstot socializēšanās un apgūšanas prasmes.

 

Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija vēlas veicināt katra bērna un jaunieša iesaistīšanos fiziskās aktivitātēs, piemērojot aktivitātes gan specializētiem sporta veidiem, kas ir tendēti uz augstu rezultātu sasniegšanu, gan bērniem, kas vēlas ar prieku izbaudīt sporta nodarbības un treniņus, lai vairotu savu labsajūtu un veselību.

 

Mūsu uzdevums ir veicināt bērnu un jauniešu dzīves kvalitātes un labsajūtas līmeni, izmantojot fiziskās un sportiskās aktivitātes. Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācijas virsmērķis ir radīt nepieciešamos apstākļus, lai bērniem un jauniešiem būtu iespēja iesaistīties iedvesmojošās un attīstošās sportiskās aktivitātēs un sacensībās, gūstot prieku un gandarījumu par paveikto.

Biedrība Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija ir reģistrēta biedrību un nodibinājumu rēģistrā. Statūtus var aplūkot uzspiežot šeit. Meklējot sadarbībības iespējas ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, uzņēmumiem un organizācijām, piedāvājam kopīgi uz abpusēju sadarbības līguma vienošanos organizēt un rīkot dažādus pasākumus un projektus, kas ir tendēti uz bērnu un jauniešu fizisko aktivitāšu un veselības veicināšanu.