Nodarbības

Augot un attīstoties bērniem ir nepieciešamas fiziskās aktivitātes ne mazāk kā divas stundas dienā. Svarīgi, lai nodarbības būtu jautras, daudzveidīgas un piemērotas individuāli katra bērna attīstības un fiziskās sagatavotības līmenim.

 

Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija piedāvā 1 stundu garas vispusīgas fiziskās sagatavotības nodarbības attiecīgi pēc katra bērna fiziskā sagatvotības līmeņa. Nodarbības tiek organizētas gan bērniem, kas uzsāk savas sportiskās gaitas, vai vēlas uzlabot veslības un fizisko stāvokli, kā arī sporta veidu klubiem un individuāliem sportistiem.

 

Daudzbērnu ģimenes var pretendēt uz nodarbību samaksas pilnu atlaidi (100%), savukārt, ģimenes, kas piesaka divus vai vairāk bērnus, var pretendēt uz 25% atlaidi. Lai pieteiktos nodarbībām, aizpildiet zemāk lejuplādējamo anketu un sazinieties ar mums. Nodarbības notiek Rīgā, Stadionā "Daugava" (Augšiela 1) iekštelpās un Carnikavas sporta kompleksā.

 

ŠEIT var lejuplādēt pieteikuma anketu nodarbībām.

Nodarbību grupas
01
Pirmsskolas vecuma grupa

Nodarbībās piedalās 3-5 gadus veci bērni, kurās notiek vispārējā fiziskā sagatavotība, rotaļas un dažādas sporta spēles tam piemērotā laukumā. Nodarbības notiek pēc izvēles vienu vai divas reizes nedēļā.

 

02
Sākumskolas vecuma grupa

Nodarbībās piedalās 6 - 9 gadus veci bērni, kurās notiek vispārējā fiziskā sagatavotība un dažādu sporta veidu pamati. Nodarbības notiek pēc izvēles vienu vai divas reizes nedēļā.

03
Pamatskolas vecuma grupa

Nodarbībās piedalās 7 - 16 gadus veci bērni, kurās notiek vispārējā fiziskā sagatavotība, nostiprinot un attīstot svarīgākās muskuļu grupas. Nodarbības notiek pēc izvēles vienu vai divas reizes nedēļā.